zagrajwgrylogiczne | e-blogi.pl
_blog zagrajwgrylogiczne
Jakie są najsłynniejsze gry strategiczne komputerowe i przeglądarkowe? 2015-03-05

 Gry to bardzo popularna forma rozrywki i coraz częściej mniejsze dzieci i młodzież zagląda w wolnym czasie na poszczególne strony po to, by uruchomić swoją ulubioną i zrelaksować się przy niej. Każdy ma swoje ulubione gry i jest ich naprawdę mnóstwo. Jedne są mniej, a drugie bardziej znane. Ja osobiście chwalę gry strategiczne za to, że mogę sam decydować o tym jak będzie wyglądało moje miasto kiedy będę je tworzyć, jak poprowadzę wojska i czy dzięki moim odpowiednio podjętym decyzjom uda mi się doprowadzić do zwycięstwa. Strategia jest potrzebna w życiu codziennym. 


Oczywiście w życiu codziennym ma ona trochę inny wymiar niż w grach. Warto dodać, że gra to nie tylko utrata cennego czasu, ale też relaks i rozwijanie własnych cech. Jak już wcześniej napisałem gier strategicznych jest całe mnóstwo i wyróżnienie wszystkich zajęło, by zbyt wiele czasu. Jednak są takie, które zasługują na miano najsłynniejszych. Są ciekawe i granie w nie jest rozwijające i przyjemne. Pierwszą z takich jest oczywiście dobrze mi znana gra World of Tanks. Gra ciągle się rozwija i jest świetnie wykonana. Przyciąga wielu zwolenników zarówno młodszych jak i trochę starszych.


Super gry strategiczne !


Kolejnym klasykiem, który zna wiele osób jest oczywiście The Settlers Online. W grze możemy sami zaplanować całą infrastrukturę swojego miasta oczywiście w taki sposób aby nie zabrakło tam niczego, a miasto było przyjazne i rzecz jasna bezpieczne dla swoich mieszkańców. Popularność zyskała również gra Shards of War. Akcja dzieje się w przyszłości, jest dynamiczna i dobrze wykonana. Walka z wrogiem i odpowiednia taktyka prowadzi Nas do zwycięstwa. Nie bez powodu wymieniłem te trzy najsłynniejsze gry strategiczne. Pochodzą one z jednego gatunku, ale każda niesie ze sobą inne wyzwania i przygody. 


Gra strategiczna nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednego wymiaru. Jest to szeroka forma rozrywki i każdy może znaleźć coś dla siebie. We wszystkich grach, które wypisałem potrzebne jest odpowiednie podejście, zdrowy rozsądek i wiedza bez której nie mamy nawet najmniejszych szans na wygraną.


Inne darmowe gry


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]